اخبار خوزستان

ارزیابی ریسک خطوط لوله جریانی برای نخستین بار توسط نفت و گاز مارون

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مهندس باقر قاسمی با بیان اینکه پروژه مذکور برای نخستین بار و توسط یک تیم ارزیاب ریسک ۷ نفره به انجام رسیده است،گفت: ۳۲ رشته از خطوط لوله چاه های میدان شادگان و ۴۲ رشته از خطوط  لوله چاه های مجتمع صنعتی شماره ۱ مارون در این پروژه ارزیابی شد.

وی افزود: علاوه بر این، برنامه داریم که تا پایان سال جاری کلیه خطوط لوله باقیمانده شامل ۴۰۰ رشته خط لوله جریانی چاه را مورد ارزیابی قرار دهیم.

سرپرست مدیریت عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون ضمن تقدیر از تلاش های سایر اعضا کارگروهPIMS  و تاکید بر اینکه ارزیابی ریسک یکی از مهمترین رویکردها در راستای تضمین تولید پایدار و پیش گیری از آسیب های جبران ناپذیر به سرمایه های انسانی و تاسیسات شرکت است، یادآور شد: در بهار و تابستان سال جاری نیز ۹۷ رشته از خطوط لوله اصلی و کمکی زیرزمینی شرکت را ارزیابی کردیم که اقدامات اصلاحی مورد نیاز برای هریک توسط ادارات مربوطه درحال انجام است.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا