اخبار خوزستان

اجرای طرح‌هایی برای حل مشکلات فاضلاب منبع‌آب و حصیرآباد اهواز

اعتدال نخبگان- مجتبی یوسفی امروز ۱۲ مهرماه در حاشیه بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از مناطق بافت فرسوده و ناکارآمد شهری اهواز و روند اجرایی پروژه ۱۶۸۰ واحدی اظهار کرد: پروژه ۱۶۸۰ واحدی که برای جابه‌جایی ساکنان پهنه خطر منطقه منبع آب اهواز در نظر گرفته شده، اولین طرحی است که دولت آن را با اعتبار خود می‌سازد و بخشی از اعتبار مورد نیاز طرح را مردم با وام به دولت می‌بازگردانند.

وی افزود: خوشبختانه با تلاش‌های انجام‌شده بخش‌هایی از خیابان‌های منطقه منبع آب و حصیر آباد آسفالت و همچنین مشکلات مربوط به آب و فاضلاب آن‌ها نیز حل شده است.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۲۰ میلیارد تومان از اعتبارات قیر رایگان که مجلس در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار داد برای آسفالت معابر این مناطق بعد از سال‌ها استفاده شده است.

یوسفی عنوان کرد: سال‌ها این مناطق آسفالت نشده بودند و نمی‌توان همه مشکلات را یک شبه حل کرد. اکنون بحث فاضلاب مناطق حصیرآباد و منبع آب اهواز نیز با اجرای طرح‌هایی که در دست انجام است، در حال حل شدن است.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفریی شهری ایران امروز ۱۲ مهرماه از مناطق در پهنه خطر منبع آب اهواز دیدن کرد./ ایسنا

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا