رپرتاژ،آگهی

آگهی مزایده عمومی شماره ۱۴۰۲/۹م نوبت دوم

شناسه آگهی: ۱۵۲۴۲۴۱
شناسه انتشار: ۴۱۶۴


آگهی مزایده عمومی شماره ۱۴۰۲/۹م
نوبت دوم

۱.نام دستگاه مزایده گذار: اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان

۲.موضوع مزایده: اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان در نظر دارد تعداد ۱۱۹ پلاک زمین دولتی با کاربری تجاری واقع در بخش ۸ شهرستان اهواز (کیانشهر) را طبق مشخصات و شرایط ذیل را از طریق مزایده به صورت نقدی به فروش برساند.

۳.زمان مهلت دریافت اسناد و شرایط مزایده :از تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ لغایت ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ تا ساعت ۱۷از طریق سامانه تدارکات دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir می باشد.

۴.زمان ارائه پیشنهادها: از تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ لغایت ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ تا ساعت ۱۳ پیشنهاد قیمت و بارگذاری فیش واریزی یا ضمانت نامه از طریق تدارکات دولت (ستاد)به آدرس www.setadiran.ir می باشد.

۵.زمان و محل ارائه پاکات (الف): چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ از ساعت ۶ لغایت ۱۵ به آدرس امانیه خیابان شهید مدرس اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان دبیرخانه تحویل گردد.

۶.پاکت (الف) حاوی اصل فیش واریزی یا اصل ضمانت نامه بانکی و کپی کارت ملی یا شناسنامه (فیش و ضمانت نامه در سامانه ستاد بارگزاری شود)

۷.زمان و محل بررسی پیشنهادها: روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ ساعت ۸ صبح به آدرس امانیه خیابان مدرس ساختمان شماره یک اداره کل راه و شهرسازی طبقه دو سالن جلسات

۸.تاریخ بازدید از محل: از تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ لغایت ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۳ اداره کل راه و شهرسازی شهرستان اهواز [اهواز -کیانشهر-بلوار امام رضا-روبروی شهرداری منطقه ]

 

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی
اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا